Ateneo mítingy 0: 2 smerom nadol, zrazil La Salle a vytvoril tak rozhodcu UAAP

Aký Film Vidieť?

Ateneo Lady Eagles oslavuje svoju výhru v hre 2. Foto: Tristan Tamayo /

Táto séria sa zmenila na epos.

Obhajkyňa titulu Ateneo si vynútila rozhodujúci tretí zápas vo finále volejbalu žien v sezóne 78 UAAP. Z dvoch sád sa vrátila k šoku De La Salle University, 18-25, 26-28, 25-17, 25-16, 15-11, Streda v Mall of Asia Arena.

Novo korunovaná MVP Alyssa Valdezová šliapla na spojkový pedál a získala päť z posledných siedmich bodov Lady Eagles, aby svojmu tímu v sobotu poskytla ďalší prielom pri obhajobe koruny.

enrique gil a liza soberano najnovšie správy

Bea De Leon získala bod, ktorý by si vynútil hru 3, a poprela najlepšiu blokovačku sezóny 78 Mary Joy Baronovú v záverečnej hre.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

La Salle premárnila šancu na zabalenie série po tom, čo umožnila Ateneu naberať na obrátkach, keď Lady Spikers viedli 2: 0.

Valdez vie, že výhra proti Lady Spikers v druhej hre je malá v porovnaní s tým, čo sa stane v sobotu.

Výhra nie je len o víťazstve, po víťazstve sú tu aj väčšie zodpovednosti, povedal Valdez. Babalikan dnes Namin ang nangyari a pamätajte na veci, ktoré sme robili dobre.

Fyzicky sa musíte pripraviť, ale pripravte sa aj psychicky, pretože je to posledná hra. Myslite na hmotu, aj keď to bolí, čokoľvek sa stane, bude bojovať.

Krátka remíza 5: 5 v piatom sete bola okamžite prerušená, keď Jhoana Maraguinot dala Ateneovi náskok 6: 5, kým Valdez neprevzal šesť po sebe idúcich bodov.

Maraguinot na to nadviazal a pripísal si mečbal 14: 11.

Valdez bol pre Ateneo opäť hviezdny, keď získal 34 bodov, z ktorých 32 vypadlo z hrotov, zatiaľ čo Maraguinot a Bea De Leon pridali 15, respektíve 12 bodov.

Kim Dy viedla v La Salle so 16 bodmi, zatiaľ čo Mika Reyes, ktorý v piatom sete neskoro v piatom sete zhromaždil La Salle, pridal 14.

Ara Galang a Cyd Demecillo skončili tiež v dvojciferných hodnotách s 12 a 10 bodmi.

Ateneo sa spoliehalo hlavne na svoj priestupok a de La Salle búšilo do výšky 63 bodov z hrotov.

Oba tímy sa dopustili 33 chýb za kus.

Kompletné vysokoškolské športové pokrytie vrátane skóre, rozpisov a príbehov nájdete na stránkeInquirer Varsity.