Cooper nebol príliš ohromený výhrou Azkalsa 3: 0 nad Guamom

Aký Film Vidieť?

Filipíny vs Guam v kvalifikácii svetového pohára / ázijského pohára

Filipíny vs Guam v kvalifikácii svetového pohára / ázijského pohára. AZKALS FOTO

MANILA, Filipíny - Víťazstvo Filipín nad hlavným trénerom Guamu Scottom Cooperom chce od svojho tímu viac.

Filipínski Azkalsoví si zabezpečili tretie miesto v druhom kole spoločných kvalifikácií majstrovstiev sveta 2022 a Ázijského pohára 2023 poVíťazstvo 3: 0V piatok večer to však nestačilo na dojem na Coopera, ktorý videl nekonzistentné predstavenie od Azkalov.

Myslím si, že možno sme si dali viac problémov, ako nám urobil Guam, povedal som Cooper v príbehu na webe AFC. Podarilo sa nám konečne streliť dva góly zo štandardiek a výsledok nás potešil, ale výkon bol nerovnomerný.

Päť alebo 10 minút sme hrali dobre a potom ďalších päť alebo 10 minút sme nehrali tak dobre. Nie som s tým spokojný. Nemôžeme mať obdobia, v ktorých sa nachádzame a nachádzame sa mimo problémov.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

Azkalsovci sa predčasne presadili po góle Angela Guirada v 12. minúte, ale chvíľu trvalo, kým využili svoje šance.

Azkalovia až do vlastného gólu Marcusa Lopeza položili svoj náskok predtým, ako Mark Hartmann stanovil konečný stav v 88. minúte z priameho kopu.

Tréner Scott Cooper hovorí, že jeho hráči prejavujú svoju nespokojnosť so svojimi výkonmi aj pri výhre 3: 0 nad Guamom ...

pridané Azkalovci na Sobota 12. júna 2021

Z môjho pohľadu som teda povedal hráčom, že sme spokojní s výsledkom, ale nie sme spokojní s ich výkonom a vedia, že dokážeme viac, ako povedal Cooper.

Naše štandardy do budúcnosti musia byť vyššie. Našou ambíciou je hrať lepší futbal. Môžeme urobiť oveľa lepšie, ako dodal.

Cooper tiež uviedol, že Azkalovci v utorok predviedli disciplínu pri prehre s Čínou 2: 0, čo bolo v príkrom rozpore s ich výkonom proti Guamu.

V našom prvom zápase proti Číne sme predviedli organizačnú disciplínu a v tejto hre sme ani jednu predviedli. V našej hre alebo v tom, ako sme držali loptu, sme nemali dostatočnú kontinuitu, a preto sme do polčasu zmenili formáciu.

Druhý polčas nebol taký zlý, začali sme spolu navliekať viac vecí najmä v posledných 20 - 25 minútach, držanie lopty bolo dobré, ale vyrovnanosť v poslednej tretine znamenala, že sme strelili iba jeden gól, čo je pre mňa sklamaním.