De los Santos drží rekord Guinnessovej rekordérky a pridáva ďalšie 2 zlaté e-kata

James de los Santos získal ďalšie dve zlaté medaily, ktoré pridal do svojej rozrastajúcej sa zbierky, ktorá ho tiež potvrdila ako najlepšieho psa e-kata na svete.

g drak a horný bozk

De los Santos použil najostrejšiu rutinu vo svojom arzenáli, neúspešnú, aby v utorok vo finále Interkontinentálnej ligy 4 Katana porazil maďarského Botong Nagya 24.9-24-5.

Bolo to veľmi zmysluplné víťazstvo, pretože môj posledný súper, Nagy, je najlepší maďarský hráč kata. Je olympijskou nádejou, povedal o svojom súperovi De los Santos.

Pre filipínskeho dvojnásobného bronzového medailistu z juhovýchodnej Ázie to bolo 25. víťazstvo a získal skalp 34. Nagya, držiteľa Guinnessovho rekordu.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

John Lloyd a Ellen Adarner

De los Santos predviedol majstrovstvo nesprávnej techniky, ktoré zahŕňa veľa zložitých ručných techník a ukážkový 360-stupňový rotačný dvojitý kop s odstránením oboch nôh.

Nagy, jeden z najlepších vo svojej disciplíne, drží rekord v najrýchlejšom kope Roundhouse, 0,476 sekundy, ktorý dosiahol pred dvoma rokmi.

Iba dva dni predtým vládol De los Santos najprestížnejšiemu turnaju sezóny Sportdata e-Tournament World Series Kata, kde za svoje 24. zlaté medaily prekonal Švajčiara Matiasa Morena Domonta 24,9-23,7.