Siete dúfajú, že bude hrať Kyrie Irving, Kevin Durant a Blazers

Aký Film Vidieť?

Kyrie Irving Houston Rakety

Kyrie Irving # 11 z Brooklyn Nets sa usmieva po svojom víťazstve 120 - 108 nad Houston Rockets v Barclays Center 31. marca 2021 v New Yorku. Mike Stobe / Getty Images / AFP

Brooklyn Nets dúfajú, že sa Kyrie Irving vráti späť na kurte, keď v piatok večer hostí Portland Trail Blazers.

Irving zažil v tejto sezóne pravidelné problémy so slabinami a posledný záchvat bolesti spôsobil, že vo štvrtok večer premeškalCestné víťazstvo 130-113 nad tímom Indiana Pacers.

Brooklynský tréner Steve Nash by najradšej videl Irvinga na zemi oproti Portlandovi a Kevinovi Durantovi sediacim na lavičke. Durant dosiahol svoje sezónne maximum 42 bodov za 36 minút počas rozbehu Pacers v prednej časti chrbta k sebe.

filipínska dedina v orlej skale ca

Zajtra bude iná výzva, uviedol Nash po štvrtkovom víťazstve, štvrtom v Brooklyne za sebou. Uvidíme, kto je k dispozícii a ako to celé vyzerá. Zahráme skutočne dobrý tím z Portlandu a pokúsime sa o dobrý výkon.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

Nash uviedol, že by bol radšej, keď bude druhý večer po sebe hrať Blake Griffin (14 minút vs. Pacers) ako Durant, ktorý sa nedávno vrátil zo zranenia stehna a na začiatku sezóny vynechal 23 zápasov so zranením podkolennej šlachy.

perleťovo biela kapsula na chudnutie na predaj Filipíny

Nash uviedol, že k rozhodnutiu nemusí dôjsť skôr, ako sa blíži k rozhodnutiu. Určite na neho ale urobí dojem nedávne Durantovo pôsobenie v drese siete Nets (43 - 20), ktorí vedú Východnú konferenciu o 1 1/2 zápasu nad Philadelphiou 76ers.

Čo môžem povedať? Mám luxus trénovať Kevina Duranta, povedal Nash. Zapichnete ho do zostavy a dejú sa dobré veci.

Durant zaznamenal 10 asistencií, uskutočnil 16 z 24 pokusov o strelenie gólu a vykonal všetkých osem trestných hodov v silnom úsilí všetkých proti Indiane.

Brooklyn získal hviezdny výkon aj od Alize Johnsonovej, ktorá v súťaži 44 zápasov NBA zvíťazila v najlepšom súboji s 20 bodmi a 21 doskokmi dosiahnutými v kariére.

Energia tam bola od chvíle, keď som vošiel do budovy, povedal Johnson. Bol som pripravený ísť tam a dokázať, že patrím.

Portland je zrazu horúci a 21-bodové víťazstvá ciest po sebe idú nad Pacers a Memphis Grizzlies, aby otvorili šesťzápasovú exkurziu.

Solídne výjazdy nasledujú po úseku, v ktorom Trail Blazers prehrali najhorších päť zápasov v sezóne.

Boli sme určite pripravení hrať, povedal veteránsky útočník Carmelo Anthony po stredajšej výhre 130: 109 v Memphise. Bolo to cítiť. Bolo cítiť, že sme uzamknutí a vedeli sme, aká dôležitá je pre nás táto hra.

Portland (34-28) ťahá Dallas Mavericks o jeden zápas v boji o nasadenú šestku v Západnej konferencii. Šesť najlepších tímov sa vyhýba kolom play-in.

prečo sú chatrče také mocné

Trail Blazers mal proti Memphisu troch 20-bodových strelcov. CJ McCollum mal 26 bodov a šesť asistencií, Norman Powell dosiahol 24 a Damian Lillard 23.

Portland viedol v prvom polčase až o 33 bodov, keď sa skamarátil s vynikajúcim víťazstvom.

Podľa mňa je to obrana piatich mužov, takže každý musí robiť svoju prácu, povedal tréner Trail Blazers Terry Stotts. Prvý polčas bol pre mňa o tímovej obrane a tá zahŕňa prechodovú obranu.

odvaha zbabelý pes Eustace hlasový herec

Sietezdolaný hostiteľ Portland 116-11223. marca bez Duranta a Irvinga. Na čele bol James Harden, ktorý nazbieral 25 bodov a dosiahol v kariére najlepších 17 asistencií.

Harden (hamstring) v piatok vynechá 13. zápas v rade.

Lillard v minulomesačnom zápase zaznamenal 22 bodov a deväť asistencií za Trail Blazers, ale strelil iba 5 zo 17.

Lillard, ktorému patrí v NBA piate miesto v hodnotení s priemerom 28,2, získal tento mesiac iba 22,3 bodu na zápas.