Ronaldo double pomáha Juventusu zvíťaziť 3: 0 nad Barcelonou

Aký Film Vidieť?

Juventus Ronaldo

Futbal Futbal - Liga majstrov - Skupina G - FC Barcelona - Juventus - Camp Nou, Barcelona, ​​Španielsko - 8. decembra 2020 Lionel Messi z FC Barcelona v akcii s Cristianom Ronaldom z Juventusu REUTERS / Albert Gea

BARCELONA - Cristiano Ronaldo vsietil dva tresty, keď Juventus na Camp Nou deklasoval Barcelonu 3: 0 a v utorok si pripísal prvé miesto v skupine G Ligy majstrov.

Bolo to prvé Ronaldovo stretnutie s Barcou po odchode z trpkého rivala z Realu Madrid v roku 2018 a netrvalo dlho, kým sa útočník presadil v tejto hre.

Portugalčania vyskúšali brankára Barcy Marca-Andrého ter Stegena na začiatku zápasu, až potom v 13. minúte otvoril skóre na mieste po tom, čo ho pokazil Ronald Araujo.

Obranca Danilo vyslal úsilie tesne vedľa, keď hostia zvýšili tlak. Úžasný volej Westona McKennie dal talianskym šampiónom dva góly a úplne ich ovládol o sedem minút neskôr.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

Porážka bola spôsobená tým, ako sme hrali v úvodných 25 minútach, povedal zúrivý tréner Barcy Ronald Koeman.

Začali sme zle, vyzerali sme vystrašení, neboli sme agresívni. Vyzeralo to, akoby sme vychádzali, aby sme neprehrali, na rozdiel od pokusu o ovládnutie hry. Neboli sme dobrí, ani pozične.

Zlepšili sme sa, ale v prvej polhodine sme hru prehrali.

Obe strany sa už pred výkopom kvalifikovali do vyraďovacích fáz. Skupinovú fázu ukončili po 15 bodoch, ale Juve obsadil prvé miesto na základe lepšieho vzájomného rekordu.

Ronaldo dostal druhý trest, keď bol Clement Lenglet potrestaný za hádzanú sedem minút po reštarte.

Situácia sa pre Kataláncov takmer zhoršila štvrťhodinu od času, keď si Leonardo Bonucci myslel, že skóroval, len pre kontrolu VAR preukázal, že bol v ofsajde, keď zblízka balil loptu.

Výsledkom je tlak na nedokonalého Koemana pod tlakom a klub pod jeho správcovstvom utrpel prvé porážky.

Útočník Antoine Griezmann však uviedol, že za porážku nemôže Koeman.

Môže to byť iná chyba ako hráči? Sme tí, ktorí tam chodia hrať, povedal.

Chýbalo nám všetko: túžba, prístup, ochota kandidovať. Všetko bolo zlé.