Dánsky Eriksen „bdelý“ v nemocnici po páde na Euro 2020

Aký Film Vidieť?

Hráči Dánska pomáhajú Dánsku

Hráči Dánska pomáhajú stredopoliarovi Dánska Christianovi Eriksenovi po tom, čo skolaboval pred príchodom zdravotníkov počas futbalového zápasu skupiny B medzi UEFA EURO 2020 medzi Dánskom a Fínskom na štadióne Parken v Kodani 12. júna 2021. (Foto: Jonathan NACKSTRAND / rôzne zdroje / AFP)

KODAŇ - Dánska hviezda Christian Eriksen bol v nemocnici v bdelom stave a absolvoval testy po tom, čo skolaboval a v sobotu ho bolo potrebné oživiť na ihrisku Fínska v mimoriadnych scénach na Euro 2020.

marites allen feng shui 2017

Dánsky futbalový zväz (DBU) uviedol, že Eriksen je hore a podrobuje sa ďalším testom, ktoré majú absolvovať KPR od zdravotníckeho personálu pred tým, ako ho zložia na nosidlách na kodanskom štadióne Parken.

Hra skupiny B - iba tretia z mesačného turnaja, ktorý sa začal o rok pozadu v piatok - bola zastavená tesne pred polčasom s bezgólovým skóre a prerušená na takmer dve hodiny pred reštartom.

Po tom, čo sa šokované tímy spojili do skupinového zhluku, si Fíni pripísali šokujúce víťazstvo 1: 0 vo svojom prvom väčšom turnajovom zápase, keď Joel Pohjanpalo bodoval víťaza na hranici hodiny.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

UEFA uviedla, že rozhodnutie o reštarte bolo urobené na základe žiadosti hráčov oboch tímov a priaznivcov povzbudených, keď sa hra začala.

Eriksenovi spoluhráči boli predtým v slzách, keď okolo postihnutého 29-ročného záložníka Interu Miláno vytvorili kruh červených košieľ, keď zdravotníci pracovali na záchrane jeho života.

Neskôr sa mohol rozprávať so svojimi spoluhráčmi.

Boli sme s ním v kontakte a hráči hovorili s Christianom. To je skvelá správa. Ide mu to dobre a oni za neho hrajú, uviedol pre dánsku televíziu riaditeľ DBU Peter Moeller.

Eriksen bol zvolený za muža zápasu v gestu podpory.

Takéto okamihy dávajú všetko do života perspektíve, uviedol prezident UEFA Aleksander Ceferin.

„Poď Chris“

Forza Chris, všetky naše myšlienky sú s vami, tweetoval Inter, s ktorým Eriksen získal titul v Serii A v sezóne, ktorá sa práve skončila.

Pred drámou o Eriksenovi 16-tisícový dav v dánskom hlavnom meste - asi 45 percent kapacity - oslavoval po roku koronavírusových obmedzení príležitosť opäť vidieť svoj národný tím na štadióne naživo.

V Dánsku vkladali veľké nádeje nádeje na ich tím, ktorý bol prekvapením európskych šampiónov v roku 1992, ale keď sa hra obnovila, usilovne si vytvorili čisté šance.

Stredopoliar Tottenhamu Pierre-Emile Hojbjerg videl penaltu 74. minúty, ktorú pohodlne zachránil fínsky brankár Lukáš Hradecký.

Lukaku pošle Eriksenovu správu

Sobotňajší neskorý zápas medzi Ruskom a veľmi obľúbeným Belgickom v Petrohrade v tej istej skupine B prebehol podľa Eriksenovej drámy podľa predstáv, pričom Romelu Lukaku skóroval dvakrát pri výhre Red Devils 3: 0.

Útočník Interu poslal podporu svojmu klubovému spoluhráčovi Eriksenovi, keď v 10. minúte strelil svoj úvodný gól a kričal Chris, Chris, buď silný - milujem ťa do kamery na ihrisku.

Thomas Meunier, skorý striedajúci hráč, zdvojnásobil vedenie v 34. minúte, kým neskorá druhá sekunda Lukakuho zakončila pôsobivé belgické vystúpenie.

Strana Roberta Martineza sa obdivuhodne vyrovnala s absenciou zranených stredopoliarov Kevina De Bruyneho a Axela Witsela, kapitán Eden Hazard sa zmestil iba na to, aby z lavičky vyťažil 18-minútový cameo.

Turnaj, ktorý sa koná na 11 miestach v celej Európe, sa predtým zastavil v Baku, kde semifinalisti Euro 2016, Wales remizovali so Švajčiarskom 1: 1.

Kieffer Moore, obrovský útočník Cardiffu City, ktorý má červený obväz okolo hlavy, strelil vyrovnávajúci gól Walesu v 74. minúte a začiatkom druhej polovice zrušil otvárač Breela Embola.

Ukázali sme veľa charakteru, ako vždy, že sa musíme brániť, byť odvážni, dostať sa na loptu a získať vyrovnanie, uviedol kapitán Walesu Gareth Bale.

Tento výsledok nasledoval po piatkovej porážke Talianska 3: 0 v rovnakej skupine A v úvodnej hre turnaja v Ríme, keď Andrea Bocelli predviedol Nessun Dorma na Štadióne Olimpico pred víťazstvom Roberta Manciniho.

Tento zápas sledovalo 16 000 divákov, ktorí prepožičiavali farebný šum a farebnosť príležitosti, ktorá sa počas posledného roka hier na prázdnych štadiónoch kvôli pandémii Covid-19 nestala na futbale.

Na Euro sa môže zúčastňovať obmedzený počet davov, ktoré sa pre zdravotnú krízu odložili pred rokom.

Covid-19 naďalej spôsobuje chaos, pričom niekoľko hráčov malo pozitívny test na prítomnosť vírusu vrátane španielskeho kapitána Sergia Busquetsa.

„Výhoda“ Anglicko?

Medzi popredných uchádzačov patrí Anglicko, ktoré v nedeľu začína svoju kampaň proti vicemajstrom Chorvátska na majstrovstvách sveta 2018.

Anglicko hrá všetky tri skupinové zápasy vo Wembley. Ak zvíťazia vo svojej skupine, zahrajú si tam aj posledných 16, zatiaľ čo Londýn je dejiskom semifinále i finále 11. júla.

Kapitán Chorvátska Luka Modric pripustil, že situácia môže fungovať v prospech Anglicka.

Každý by povedal, že tímy doma sú v dave, že má malú výhodu, povedal Modrič pre BBC.

moja mama je úžasná žena

Majitelia majstrovstiev sveta vo Francúzsku - s Karimom Benzemom odvolaným z päťapolročného medzinárodného exilu - sú obľúbenými favoritmi na pridanie kontinentálnej koruny.

Svoju kampaň proti Nemecku začínajú v utorok v Mníchove, tesne po tom, čo držitelia Portugalska hrajú s Maďarskom v rovnakej skupine F.