LeBron po zbití Lakers: „Dostali sme zadok“

Aký Film Vidieť?

LeBron James # 23 z Los Angeles Lakers

LeBron James # 23 z Los Angeles Lakers reaguje, keď odchádza z kurtu v priebehu druhého polčasu v piatom zápase série play-off Západného konferencie v prvom kole vo Phoenix Suns Arena 1. júna 2021 vo Phoenixe v Arizone. Christian Petersen / Getty Images / AFP

LeBron James sa neospravedlnil po tom, čo Los Angeles Lakers v utorok čelilo vyradeniu z play off NBA po ponižujúcej prehre s Phoenix Suns.

Dostali sme kopanec - je to také jednoduché, povedal James po tom, čo nás požiadali, aby sme zhrnuli, čo sa pokazilo115 - 85 zhromažďovanie vo Phoenixe.

Prehra piatich zápasov necháva Suns 3: 2 pred sebou a majú pred sebou ešte dva zápasy, čo znamená, že Lakers musia pred predĺžením svojej sezóny vyhrať oba svoje zostávajúce zápasy.

James však uviedol, že Lakers budú musieť vo štvrtok v Staples Center ukázať zlepšenie v šiestej hre, ak majú udržať sériu pri živote.Djokovič triumfoval vo Wimbledone a zabezpečil rekordne rovnú dvadsiatku Nigéria omráčila tím USA na olympijskej exhibícii Antetokoumpo, Bucks upravil vedenie Suns vo finále NBA

Musíme sa mať lepšie, ak si chceme vynútiť hru sedem, povedal James. Veľa toho, aby sme zakryli a pozreli sa, čo dokážeme lepšie v šiestej hre, ale pekne nás len nakopli do zadku, nedá sa nič iné povedať.

James dúfa, že povaha štvrtkového zápasu v Los Angeles, o ktorý sa jedná, prinesie to najlepšie z úradujúcich majstrov NBA.

chlapci kim hyun joong nad kvetmi

V tejto chvíli je to doslova víťazstvo alebo návrat domov, povedal James. Vystrelíte všetky guľky, ktoré ste dostali, a hodíte tiež zbraň.

Teším sa na životné prostredie. Je zrejmé, že verní Lakerovci nám dodajú veľa energie. Teším sa na okamih a výzvu a vidím, čo mi prinesie to najlepšie.

James medzitým uviedol, že neočakáva spoluhráčaAnthony Daviszotaviť sa zo zranenia slabín včas pre štvrtkový zápas. Davisova fyzická prítomnosť v utorok veľmi chýbala, keď sa Slnká vzbúrili.

Moje myslenie je, že nebude hrať v šiestej hre, povedal James. Ak sa niečo zmení, pôjdeme odtiaľ, ale myslím si, že nebude hrať.